Lista zgłoszeń

A Ty już dołączyłeś?

UWAGA! MIEJSCA W LIMICIE SĄ NADAL DOSTĘPNE – LICZBA OSÓB NA PONIŻSZEJ LIŚCIE OZNACZA LICZBĘ OSÓB ZAPISANYCH (NIEKONIECZNIE OPŁACONYCH)

Lista trasy TP50

LpImięNazwiskoMiejscowośćZespółTrasaData zgłoszenia
1.WaldemarBinkowskiLesznoTP502020-12-15 21:27:19
2.MaciejŻytkowiakPoznańTP502020-12-18 10:58:43
3.JoannaOwczarzPoznańWłóczymordyTP502020-12-18 11:33:32
4.KrzysztofMichalakCzłuchówŁaziki i SzwędaczeTP502020-12-18 11:44:04
5.TomaszPaluchowskiGłuchołazyTP502020-12-18 11:55:55
6.MonikaGradekCzłuchówŁaziki i SzwędaczeTP502020-12-18 11:59:19
7.WiesławProzorowskiLesznoAmbit Racing TeamTP502020-12-18 12:01:43
8.DariuszMiśkiewiczOsowiecTP502020-12-18 12:04:40
9.MarcinSontowskiGdańskMorenka TeamTP502020-12-18 12:38:43
10.PiotrDopierałaDopiewoPoco Loco Adventure TeamTP502020-12-18 12:41:45
11.AndrzejEiblChocianówEiblu TeamTP502020-12-18 13:09:25
12.KubaZwolinskiPoznanTrailTeam.plTP502020-12-18 16:33:10
13.KatarzynaWojciechowskaCzerwonakSDMTP502020-12-18 16:40:45
14.JarosławWojciechowskiCzerwonakSDMTP502020-12-18 16:42:50
15.PiotrAndrzejewskiCzłuchówŁaziki i SzwędaczeTP502020-12-18 17:15:49
16.AleksandraCzerwińskaBydgoszczCwane lisyTP502020-12-18 17:48:50
17.BarbaraWysockaPoznańKajakarze pieszoTP502020-12-18 19:56:02
18.MagdalenaMatelskaPoznanPetronelaTP502020-12-18 21:02:12
19.BłażejŁyszczarzBydgoszczPyza i SuchotkiTP502020-12-18 21:02:31
20.JarosławKonczalskiWrześniaMKMBTP502020-12-19 11:21:45
21.KatarzynaŻebrowskaTrzciankaTP502020-12-19 15:15:29
22.OlafKacprzyckiWarszawaOlo SoloTP502020-12-19 22:24:16
23.HubertAugustyniakOsogòraTP502020-12-20 18:41:26
24.MarcinWicherPoznańRojberTP502020-12-20 20:58:27
25.ArkadiuszCieślakOpoleTP502020-12-20 21:57:08
26.KlaudiaPettersBolesławiecRomet Factory TeamTP502020-12-21 10:19:23
27.GabrielBujakiewiczPobiedziskaOn-SightTP502020-12-21 11:19:49
28.MarcinGrabowskiPoznańKoty PoznańTP502020-12-21 12:30:58
29.MarekMuszyńskiPoznanAR POZNAŃ POCO-LOCOTP502020-12-21 12:39:20
30.PiotrwierciochLubońTP502020-12-21 16:43:57
31.ArturBednarekPobiedziskaOriento Expresso TeamTP502020-12-21 17:13:54
32.RafałFałowskiGajkówTP502020-12-21 17:16:50
33.KrzysztofGruhnZakrzewoOriento Expresso TeamTP502020-12-21 18:54:09
34.WojciechWiatrPoznań🙂TP502020-12-21 22:28:23
35.KarolGostomczykStudzieniceTP502020-12-22 08:50:11
36.MałgorzataKruszekWarszawaWydryTP502020-12-22 11:33:08
37.KamilRogóżWarszawaWydryTP502020-12-22 11:34:20
38.MariuszCzajkaGdyniaKInO REKINTP502020-12-22 12:33:34
39.MarzkaJanerkaChorzówDziabnięciTP502020-12-22 16:55:27
40.ZbigniewHornikKoziegłowyTeam OrienteeringTP502020-12-22 20:37:55
41.KrzysztofGórskiBydgoszczTP502020-12-23 02:13:45
42.MateuszNiedbałaMurowana GoślinaSnowdog Trailteam.plTP502020-12-23 15:26:43
43.MarekLewandowskiBydgoszczLewy TeamTP502020-12-23 18:25:33
44.GrzegorzMaturaWojkowiceWolni i spokojniTP502020-12-24 19:23:35
45.MarcinStefaniukWarszawaMaślakiTP502020-12-24 21:57:29
46.SławomirSzczepańskiPoznańSSTP502020-12-25 10:07:52
47.MarcinWitkowskiWarszawaZaszyciTP502020-12-25 14:24:33
48.TomaszSzopińskiDarłowoKB Bryza PostominoTP502020-12-26 12:01:42
49.AgaStaniewskaPoznańDzielna Uparta Poznańska AmatorkaTP502020-12-26 14:55:49
50.MichałJędroszkowiakKsiąż Wlkp.Bohaterzy ZiemiTP502020-12-26 15:02:38
51.AgnieszkaBultrowiczPoznańKS Hades PoznańTP502020-12-26 23:17:35
52.TomaszPiłatPoznańTP502020-12-27 11:30:57
53.PrzemysławGładysiakKomorniki😉TP502020-12-27 15:37:20
54.ŁukaszSzmytLesznoTP502020-12-27 17:14:11
55.EwaMielcarekPoznańPędzące KurysTP502020-12-28 13:45:30
56.JoannaBurtnaPoznańPędzące KuryTP502020-12-28 13:46:09
57.DorotaDuszakBrwinówTP502020-12-28 14:48:46
58.AdkadiuszDuszakBrwinówTP502020-12-28 14:49:49
59.FilipGalochPoznańKajakarze pieszoTP502020-12-28 17:42:31
60.MaciejKawałkoSzafrankiPaintrunTP502020-12-28 17:57:27
61.MarcinBultrowiczPoznańTP502020-12-28 21:47:45
62.MarcinKonarzewskiKsięstwoVictoria RąbieńTP502020-12-29 13:44:38
63.ŁukaszRomanowskiGdańskDebestimTP502020-12-29 15:38:07
64.LeszekHerman-IżyckiWarszawaTP502020-12-29 16:16:08
65.ZuzannaSzymańskaWarszawaTeam 360ºTP502020-12-29 16:51:02
66.AndrzejTymińskiWarszawaTP502020-12-29 18:48:45
67.MateuszZdrenkaZłotówOrient Express TeamTP502020-12-29 19:41:42
68.ŁukaszJankowskiZłotówOrient Express TeamTP502020-12-29 21:52:48
69.RobertMajewskiZŁOTÓWOrient Express TeamTP502020-12-29 21:58:05
70.PawełWolniewiczDąbrówkaTP502020-12-30 00:18:33
71.KajetanSakowiczZłotówZłotówTP502020-12-30 07:55:59
72.StanisławKaczmarekSękowoSzach SękowoTP502020-12-30 08:52:14
73.BarbaraSzmytWarszawaKlub InO STOWARZYSZETP502020-12-30 12:04:11
74.JarekAdamczykKonstantynów Ł.Zbieranina z NiesięcinaTP502020-12-30 12:37:38
75.EwaAdamczykKonstantynów Ł.Zbieranina z NiesięcinaTP502020-12-30 12:39:22
76.JanuszStockiBydgoszczNogi Szybsze Od GłowyTP502020-12-30 12:40:28
77.ArturMorońChorzówDziabnięciTP502020-12-30 14:41:40
78.ŁukaszHaladynOstrzeszówTP502020-12-30 17:41:42
79.MaciejWideraChorzowCSC AdventureTP502020-12-30 20:56:48
80.MalwinaBanaśWarszawaTP502020-12-30 20:59:02
81.MałgorzataFilipekBydgoszczTP502020-12-30 21:25:42
82.KrzysztofSpychałaPoznańTP502020-12-30 21:30:21
83.MaciejKnopkiewiczKostrzynLegendy kostrzyńskieTP502020-12-30 21:40:04
84.PiotrGrabaszewskiBytówgRabaRz TEAMTP502020-12-30 22:40:01
85.EwaOgrodowiczŁódźTP502020-12-31 12:04:47
86.BorysBińkowskiOborniki ŚląskieSzczypta ŚwiataTP502020-12-31 12:06:11
87.PawełDegórskiPoznańTP502020-12-31 12:42:13
88.KrzysztofŁątkowskiPoznańKB MANIAC PoznańTP502020-12-31 13:17:39
89.TomaszMatysiakPoznańTP502020-12-31 15:43:58
90.PatrykOlejniczakGlinka DuchownaSamotny WilkTP502020-12-31 17:50:08
91.PawelHoraninSlawoborzeHorcio TeamTP502020-12-31 21:40:32
92.MariuszPełszyńskiEłkWściekłe pięści wężaTP502020-12-31 23:24:11
93.JustynaDaleckaRuda ŚląskaWolni i SpokojniTP502021-01-02 09:19:39
94.RomanCedrych43-190 MikołówWolni i SpokojniTP502021-01-02 10:28:58
95.EwaKrawiecPoznańWolni i spokojniTP502021-01-02 13:41:32
96.SzymonWojtczakSzczecinumlaut.com #FitOnTopTP502021-01-02 14:24:30
97.ŁukaszSłomianyKatowicePIANA Z PYSKATP502021-01-03 10:37:39
98.MałgorzataHryckiewiczWarszawaSzczęśliwi czasu nie licząTP502021-01-04 10:45:13
99.PrzemysławRadowieckiWarszawaSzczęśliwi czasu nie licząTP502021-01-04 10:47:00
100.RobertWesołowskiŁódźDobra Polska CebulaTP502021-01-04 14:36:55
101.TomaszPryjmaWarszawafunexsportsTP502021-01-04 21:59:05
102.MaciejPaszynWarszawaTP502021-01-04 22:14:29
103.TOMASZKAŹMIERCZAKLESZNOT-MAKSTP502021-01-04 22:30:43
104.PrzemysławBiegańskiPoznańŻTRTP502021-01-06 10:19:18
105.PawełFidelakWrocławTP502021-01-07 11:42:22
106.DariuszCzechowiczZielonkiDzikie Życie Run TeamTP502021-01-07 14:49:58
107.AniaWitkowskaKatowiceKlub Królika StefanaTP502021-01-07 15:14:54
108.JacekLitewkaWielka WieśDrużyna GabrysiTP502021-01-07 16:16:10
109.MarekDolatowskiŚwiebodzinTP502021-01-07 19:12:27
110.GrzegorzMalickiKrakówT-Mobile Sport TeamTP502021-01-07 20:55:04
111.GrzegorzKorpulaPiekoszówTP502021-01-09 19:39:40
112.AdamJaroszPoznańTP502021-01-17 01:52:08
113.KatarzynaSochackaROKIETNICATP502021-01-18 12:54:51
114.TomaszHelińskiWroclawŚnieżny kredensTP502021-01-18 20:28:48
115.PiotrTiszbeinSopotTP502021-01-19 14:29:36
116.AdrianNikonowiczMałe GacnoŚwiatowid Małe GacnoTP502021-01-19 14:30:35
117.AlicjaTomaszczyk-TiszbeinSopotTP502021-01-19 14:30:56
118.PiotrKopaczGdyniaKatharsisTP502021-01-20 17:25:55
119.TomaszGąsiorekGORZÓW WIELKOPOLSKISpeleoklub GAWRATP502021-01-20 18:40:27
120.MateuszZamaroWroclawTP502021-01-22 18:41:44
121.JarosławDominiakBydgoszczSzczwane liskiTP502021-02-01 15:16:05
122.AndrzejTartanusMaków MazowieckiTP502021-02-02 13:22:34
123.JerzyŚcibiszSZCZECINTP502021-02-02 23:45:58
124.MateuszMioduszewskiWarszawaTeam 360TP502021-02-03 18:19:52
125.KrzysztofMuszyńskiPoznańPoco Loco ATTP502021-02-06 10:04:09
126.MichałNowachowiczBydgoszczTP502021-02-08 12:09:32
127.MichalinaStudzińskaKrążkowoZagubione/Forest GangTP502021-02-13 19:10:29
128.ŁukaszGrodeckiGdańskCobra Rajd TeamTP502021-02-17 10:57:40
129.WojciechZającBystrzyca KłodzkaTP502021-02-25 17:16:36
130.AnnaKowalskaWarszawaTP502021-03-05 20:43:51
131.ArkadiuszWołoszWarszawaTP502021-03-05 20:45:30
132.KatarzynaKarpaWarszawaSmashing pĄpkinsTP502021-03-08 22:05:46
133.MarcinTrzeciakiewiczWarszawaSmashing pĄpkinsTP502021-03-08 22:11:57
134.KarolinaChojnackaToruńTazDevil TeamTP502021-03-14 13:15:19
135.KarolKłodzińskiToruńTazDevil TeamTP502021-03-14 13:16:12
136.MagdalenaRusnokPoznańTP502021-03-15 19:09:16
137.KrzysztofLewandowskiChełmnoLewyTeamTP502021-03-15 22:21:13
138.PiotrKwitowskiWarszawaMazurskie TropyTP502021-03-15 23:27:32
139.ŁukaszWiśniewskiGrudziądzTP502021-03-16 13:21:50
140.MarekDolatowskiŚwiebodzini tak się zgubięTP502021-03-16 22:45:43
141.KamilaBurtnaPoznańPędzące KuryTP502021-03-18 23:12:46
142.KamilaDziennikŁabiszynZagubione/Forest GangTP502021-03-19 23:23:55
143.JanByrczekGliwice/GdańskCoś nom pizło na łebTP502021-03-23 00:08:08
144.JacekWieszaczewskiWrocławOrientop WrocławTP502021-03-26 10:23:31

Lista trasy TP25

LpImięNazwiskoMiejscowośćZespółTrasaData zgłoszenia
1.Jacek ESPGałązkaPoznańROAD TO NOWHERETP252020-12-18 10:45:21
2.Grzegorz ImamGałązkaBydgoszczROAD TO NOWHERETP252020-12-18 10:48:02
3.WitoldPuchałaRuda ŚląskaROAD TO NOWHERETP252020-12-18 10:50:56
4.AleksandraPuchałaRuda ŚląskaROAD TO NOWERETP252020-12-18 10:52:31
5.JakubDudaWrocławOrientop WrocławTP252020-12-18 12:02:09
6.KatarzynaFligierZielona GóraNowe GraniceTP252020-12-18 12:06:14
7.SebaCzaickiOleśnicaBRUBECK Team / JaTylkobiegamTP252020-12-18 12:37:20
8.RyszardŚwierczyńskiKuropatnikOrientop WrocławTP252020-12-18 13:56:33
9.MichałZawadaToruńSprytne WiewiórkiTP252020-12-18 15:37:29
10.JoannaSkrobałaBolechowoZawieszone kompasyTP252020-12-18 18:38:59
11.KlaudiuszZawadzkiPobiedziskaZawieszone KompasyTP252020-12-18 18:54:54
12.WojciechTomczukWołówTP252020-12-18 20:26:07
13.KRZYSZTOFMOLZIELONA GÓRA5 pułk artylerii SulechówTP252020-12-18 20:28:53
14.MarcinDziwakBrzegTP252020-12-18 20:50:03
15.KatarzynaJarczyńskaZielona GóraDrużyna BelgusaTP252020-12-18 23:28:42
16.EwaChrustekZielona GóraTP252020-12-19 15:06:38
17.KrzysztofMierzwickiWarszawaMazurskie TropyTP252020-12-19 17:20:55
18.ŁukaszKaniewskiKcyniaAktywna KcyniaTP252020-12-20 08:56:51
19.MichałBemŻołędowoAktywna KcyniaTP252020-12-20 09:00:19
20.MagdalenaCzarneckaWarszawaTP252020-12-20 11:46:14
21.AgnieszkaSkóraKrosno OdrzanskieWitch TeamTP252020-12-20 20:04:21
22.SabinaOlechnowskaBieczWitch TeamTP252020-12-20 21:04:14
23.PawełBłażejewskiNiemczTP252020-12-20 21:15:45
24.AnnaLipkaZielona GóraTP252020-12-20 22:25:44
25.MarcinPotockiŻaryTP252020-12-21 22:57:22
26.PawełIgnaczakPoznańDtsTP252020-12-22 21:17:13
27.MarekFilipiakPoznańKS Hades PoznańTP252020-12-22 21:32:37
28.AdriannaFilipiakPoznańKS Hades PoznańTP252020-12-22 21:34:18
29.BogusławOgrodnikWrocławPolish Ogrodnik TeamTP252020-12-24 14:55:45
30.AgataDopierałaDopiewoTP252020-12-25 18:24:32
31.MarcinKańskiBydgoszczmarkanyouTP252020-12-27 10:11:19
32.JarosławPiechowiakSzczecinTP252020-12-27 12:29:45
33.UrszulaŻarekPOLICETP252020-12-27 12:31:58
34.BartoszKlepackiPoliceKlepaNinaTP252020-12-28 00:30:27
35.NinaJarzębskaPoliceKlepaNinaTP252020-12-28 00:31:42
36.PiotrPańszczykWrocławSokołyTP252020-12-28 10:36:12
37.RobertStodulskiWrocławSokołyTP252020-12-28 10:40:07
38.MagdalenaWoźnaZielona GóraNowe GraniceTP252020-12-28 13:37:25
39.KarolGorzelniakMochyAzymut MochyTP252020-12-28 14:55:58
40.MaciejDregerMiędzychódTP252020-12-28 16:14:23
41.KatarzynaKociubaPoznańTP252020-12-28 19:29:40
42.BasiaTurkowskaZielona GóraTP252020-12-29 01:17:58
43.MarcinSochackiZielona GóraTP252020-12-29 17:58:08
44.WojciechMelińskiZielona GóraTP252020-12-29 18:01:38
45.ŁukaszTamborskiBezrzeczeKtórędy do Domu?TP252020-12-29 22:08:35
46.PawełBartczakZagorzynWapniakiTP252020-12-30 00:31:19
47.JoannaGecowWarszawaTP252020-12-30 00:45:01
48.MarcinGecowWarszawaTP252020-12-30 01:38:52
49.AnnaKaczmarekLesznoLesznO-TeamTP252020-12-30 09:49:31
50.JolantaBagińskaObrowoBagi TeamTP252020-12-30 10:05:42
51.PawełBagińskiObrowoBagi TeamTP252020-12-30 10:06:44
52.KrzysztofPoniatowskiWarszawaParujące OdbytyTP252020-12-30 11:43:47
53.AnetaBanska-BodzionaBoleslawiecTP252020-12-30 11:54:41
54.AnnaMalanowskaWarszawaJettroTP252020-12-30 12:39:48
55.ZuzannaMalanowskaWarszawaJettroTP252020-12-30 12:40:57
56.GRZEGORZSTĘŻYCKINowe Czaple10 BKPancTP252020-12-30 12:49:07
57.MariuszPlesińskiŚwiętoszów10BKPancTP252020-12-30 13:42:29
58.TomaszKlasaLubońKS Hades PoznańTP252020-12-30 15:01:49
59.JacekGorczycaKobylnicaTP252020-12-30 18:53:59
60.MagdalenaStachuraChorzówCSC Adventure AcademyTP252020-12-30 20:56:41
61.PawełCzaplickiPoznańCzasem LasemTP252020-12-30 22:58:22
62.AdamDregerŁowyńTP252020-12-30 23:45:22
63.KamilaLacheraKatowiceCSC Adventure AcademyTP252020-12-30 23:50:55
64.MarekLacheraKatowiceCSC Adventure AcademyTP252020-12-30 23:52:09
65.MichałBełkaZakrzewoChojniczankaTP252020-12-31 00:42:29
66.DominikaGrzelakChojniceChojniczankaTP252020-12-31 00:44:07
67.JacekHajdukOleśnicaTP252020-12-31 08:34:06
68.LidkaHajdukOleśnicaTP252020-12-31 08:35:53
69.AgnieszkaRasztubowiczBydgoszczTropicieleTP252020-12-31 09:43:56
70.ArturHebiszBydgoszczTropicieleTP252020-12-31 09:45:46
71.AnnaGrynisBydgoszczTropicieleTP252020-12-31 10:44:46
72.AgnieszkaKrymerBydgoszczTropicieleTP252020-12-31 10:53:48
73.PawełGórczyńskiWiryTP252020-12-31 13:32:46
74.AndrzejKosińskiWrocławMatysiakiTP252020-12-31 16:01:32
75.TomaszKosickiBiskupiceKB Maniac PoznańTP252020-12-31 16:19:52
76.ArturHebiszBydgoszczTropicieleTP252020-12-31 16:47:10
77.MarcinWachowiakBydgoszczuszanowankoTP252020-12-31 17:09:53
78.PawełIgnaczakPoznańDTSTP252020-12-31 17:19:43
79.EmiliaŻurekZielona Górai HaniaTP252020-12-31 20:16:23
80.SebastianŻurekZielona Górafor_ŻurkiTP252020-12-31 20:18:34
81.MichałZielińskiPOZNAŃPoznańskie ŁazikiTP252020-12-31 21:40:22
82.DanutaDygasZielona GóraTP252020-12-31 22:45:28
83.RafałKucharskiDąbrówka WielkopolskaTP252020-12-31 22:50:17
84.JuliaBonatWarszawaTP252020-12-31 23:17:06
85.AndrzejCioskaWrocławTP252020-12-31 23:19:11
86.AlinaKonarskaZielona GóraTP252021-01-01 13:07:28
87.PawełKopińskiWronowyTP252021-01-01 16:33:05
88.slawomirbalcerczykwarszawaWapniakiTP252021-01-01 22:02:10
89.PatrycjaPodemskaBydgoszczForest GangTP252021-01-02 13:38:49
90.DominikStolińskiPoznańbawole oczyTP252021-01-04 18:55:45
91.MarcinDondajewskiPoznań7PDW TratwaTP252021-01-04 21:59:59
92.KatarzynaPryjmaWarszawafunexsportsTP252021-01-04 22:00:24
93.GabrielaKozinogaZielona GóraHARPAGAN ZIELONA GÓRATP252021-01-05 20:31:20
94.JacekBłajetSopotJacaTP252021-01-07 21:36:43
95.AdamKruszyńskiKołaczkowoKlub Biegacza Złote Kłosy KołączkowoTP252021-01-10 12:46:15
96.CzarekWichniewiczPuszczykowoMokre NogiTP252021-01-10 13:42:28
97.LeszekWichniewiczWitkowoMokre NogiTP252021-01-10 13:43:36
98.GrzegorzBaworowskiZielona GóraTP252021-01-10 20:11:12
99.TomaszSzopińskiDarłowoKB Bryza PostominoTP252021-01-10 21:09:46
100.TomaszBednarczykTrzciankaTP252021-01-10 22:09:16
101.PawełStankiewiczPotaszeCzerwonak RunnerTP252021-01-10 23:22:41
102.MarcinKutrzubaBydgoszczTP252021-01-11 09:14:18
103.PrzemysławKraszewskiŚwiętoszów10 BKPancTP252021-01-11 13:14:42
104.MichałKalataŚwiętoszów10 BKPancTP252021-01-11 13:21:39
105.MichałKalataŚwiętoszów10 BKPancTP252021-01-11 14:31:43
106.ArturKołodziejczakNeklaNight Runners WrześniaTP252021-01-11 16:05:05
107.PawełNiedzielskiPuszczykowoJW 2748TP252021-01-11 20:47:42
108.BarbaraWolskaMechlinStara bidaTP252021-01-12 11:30:05
109.MateuszDziobaJelenia GóraTP252021-01-13 11:39:33
110.WojciechKluskaToruńMKS SKARMATTP252021-01-15 22:05:44
111.MarcinSkrobackiSzczecinDaleko jeszcze?TP252021-01-15 22:57:24
112.PatrycjaSkrobackaSzczecinDaleko jeszcze?TP252021-01-15 22:58:34
113.AndrzejMleczkoCzmońMisterograndeTP252021-01-17 20:22:15
114.AgataMleczkoCzmońMisterograndeTP252021-01-17 20:25:33
115.BeatkaAntończykŻagań10BKPancTP252021-01-18 12:01:27
116.AdamSzychRokietnicaTP252021-01-18 12:53:44
117.TomaszKościelniakKlinyTP252021-01-18 16:49:18
118.AleksandraBanasikSzczecinDaleko jeszcze?TP252021-01-19 12:49:05
119.BenedyktWięcekRokietnicaTP252021-01-19 20:05:04
120.ArkadiuszSkrzypińskiLesznoTP252021-01-19 20:53:11
121.GrzegorzPiątekOpalenicaJaskinia BehemotaTP252021-01-19 21:24:17
122.PiotrPrusińskiSzczecinJaskinia BehemotaTP252021-01-19 21:30:38
123.PrzemysławSzarlikDopiewiecTP252021-01-19 23:26:15
124.AgnieszkaZałuska-LipaMosinaTP252021-01-20 11:15:35
125.EwaŚliwickaKoziegłowyBiegacze Juniora-Runners TeamTP252021-01-20 13:28:24
126.PawełWojciechowskiKicinBiegacze Juniora-Runners TeamTP252021-01-20 13:41:00
127.WaldemarFijorToruńTP252021-01-20 13:48:52
128.MarekJażdżykWarszawaTP252021-01-20 15:14:43
129.AleksandraStasińskaMogilnoTP252021-01-20 15:16:46
130.MarekSobiegrajMyślibórzAktywne ChoszcznoTP252021-01-20 18:26:10
131.AgataDurzyńskaKOŚCIANTP252021-02-01 15:54:36
132.MonikaDomagałaKOŚCIANTP252021-02-01 15:56:32
133.JoannaNowakKOŚCIANTP252021-02-01 16:03:43
134.MariuszLeśniowskiGdańskMiętka fajaTP252021-02-02 19:06:35
135.MariuszKuchtaBrzezinaKotikiTP252021-02-03 17:49:04
136.MagdalenaCieszkowska-KuchtaBrzezinaKotikiTP252021-02-03 17:52:08
137.MarcinWachowiakBydgoszczuszanowankoTP252021-02-04 13:58:56
138.BeataDereńSzczecinTP252021-02-06 12:12:53
139.ŁukaszZimmerToruńPACKMAN TEAMTP252021-02-11 09:42:07
140.ZuzannaGrzybulskaPoznańKoziołki & JelonkiTP252021-02-12 23:07:39
141.JakubFrankowskiWysocko MałeTP252021-02-15 11:18:19
142.TomaszKozłowskiBugajLos Pollos HermanosTP252021-02-16 10:48:35
143.NataliaWolniewiczDąbrówkaTP252021-02-21 23:33:31
144.AgnieszkaJęsiek-BarabaszZłotówGórskie KoziceTP252021-02-22 09:25:03
145.JustynaGokiert-SkrentnaZłotówGórskie KoziceTP252021-02-22 09:44:56
146.ArkadiuszStarońSzczecinTP252021-02-23 14:38:57
147.NataliaBiegalaPoznańZmęczeni na StarcieTP252021-02-28 18:38:13
148.PawełStankiewiczPotaszeCzerwonak RunnersTP252021-03-01 19:41:53
149.GrzegorzWarzewskiPodróżnaTP252021-03-02 11:55:19
150.KrzysztofŁukomskiGnieznoKS TęczaTP252021-03-02 19:37:56
151.MarcinChmielewskiBydgoszczLostTP252021-03-02 19:59:41
152.AgataSzałańskaWarszawaPierdzioszkiTP252021-03-03 10:31:48
153.PiotrSzloserWarszawaPierdzioszkiTP252021-03-03 10:34:22
154.AdamMrozikBydgoszczForest GangTP252021-03-03 14:46:09
155.RobertPtaszyńskiBydgoszczForest GangTP252021-03-04 18:09:30
156.IzabelaZechBydgoszczForest GangTP252021-03-04 18:29:49
157.MarcinDolnyBydgoszczDolni - Zdolni / Forest GangTP252021-03-04 18:38:44
158.EdytaSzczepańska-DolnaBydgoszczZDolni-Dolni / Forest GangTP252021-03-04 18:47:03
159.AleksandraNawrockaZielona GóraTrio FortisTP252021-03-05 16:04:50
160.PawełMikulakPoznańLos Pollos HermanosTP252021-03-05 22:50:53
161.RafałNawrockiZielona GóraTRIO FORTISTP252021-03-06 18:23:24
162.AgnieszkaKrzyżykZielona GóraTrio FortisTP252021-03-09 13:11:51
163.BeataBurmanMurowana GoślinaTP252021-03-10 21:20:59
164.MichałBurmanMurowana GoślinaTP252021-03-10 21:23:25
165.WiolettaZielińskaBydgoszczMud FoxesTP252021-03-14 08:19:19
166.AnitaOkuliczBydgoszczMud FoxesTP252021-03-14 08:28:54
167.BeataPałaszyńskaBydgoszczMud FoxesTP252021-03-14 08:35:11
168.ŁukaszŁąckiGrójecMud FoxesTP252021-03-14 08:36:49
169.BeataPałaszyńskaBydgoszczMud FoxesTP252021-03-14 11:20:47
170.RobertWięczkowskiBydgoszczMud FoxesTP252021-03-14 14:22:20
171.MonikaOleksiukBydgoszczMud FoxesTP252021-03-14 21:41:18
172.BarbaraGallaMochyTP252021-03-14 23:52:08
173.NikodemSeidelMochyHKS Azymut MochyTP252021-03-15 16:43:44
174.GracjanCupryśKaszczorHKS Azymut MochyTP252021-03-15 16:48:01
175.BartoszChwiałkowskiPoznańBez siaryTP252021-03-16 08:06:32
176.MaciejSzambelańczykLusówkoBez ściemyTP252021-03-16 08:40:32
177.MartaSzambelańczykLusówkoTP252021-03-16 08:42:17
178.MateuszWojciechowskiPoznańPidgor-TeamTP252021-03-16 10:20:04
179.KatarzynaWojciechowskaPoznańPidgor-TeamTP252021-03-16 10:23:45
180.MichałMillerPoznańTP252021-03-16 11:59:07
181.AniaFarbotkoBydgoszczForest GangTP252021-03-16 15:57:37
182.AniaFarbotkoBydgoszczForest GangTP252021-03-16 15:57:59
183.SandraKoscielniakKlinyTP252021-03-17 08:25:07
184.AndrzejPrzepióraPoznańTP252021-03-17 08:52:09
185.MartaBednarczykPoznańTP252021-03-17 08:54:08
186.SzymonGomółkaPrzygodziceTP252021-03-18 11:26:02
187.ArkadiuszStarońSzczecinTeamTP252021-03-19 11:13:11
188.MichałJóźwiakŚroda Wlkp.Wieczna lufaTP252021-03-20 20:09:21
189.JacekHańczykŚroda Wlkp.Wieczna lufaTP252021-03-20 20:13:10
190.PiotrRozworaŚroda Wlkp.Wieczna lufaTP252021-03-20 20:16:14
191.PrzemysławPankowskiZaniemyślPolonia ŚrodaTP252021-03-20 23:03:22
192.WiolettaFałowskaGajkówFAŁOWSIETP252021-03-22 08:55:35
193.DagmaraFałowskaGajkówFAŁOWSIETP252021-03-22 09:02:32
194.MariuszDymarskiCzerwonakTP252021-03-22 14:01:37
195.AdamKrzyżykZielona Gora - PrzylepTP252021-03-22 18:41:52
196.JarosławDawidziakLesznoAMBIT RACING TEAMTP252021-03-22 19:56:37
197.MichałFiedosiukWągrowiecTP252021-03-23 08:04:31
198.RobertOrłowskiPoznańBiegnę na PółnocTP252021-03-23 17:34:12
199.RafałAugustyniakSuchy LasTP252021-03-25 21:27:44
200.KacperCieślawskiPoznańTP252021-03-26 12:07:27

Lista trasy TP5

LpZespółImięNazwiskoMiejscowośćliczba członkówData zgłoszenia
1.FrackiPatrykFrackowiakPoznan22020-12-18 20:16:20
2.NAZWA ZESPOŁUJoannaTrafasKicin32020-12-18 20:17:56
3.Sprytne WiewiórkiKarolinaZawadaToruń22020-12-21 19:28:24
4.sprytne wilczkiKarolinaMazurLubiatów22020-12-28 14:46:44
5.CytawyGrzegorzCytawaPoznań42020-12-28 17:35:47
6.JagodaJaskułaBorówiec22020-12-30 12:16:29
7.Drużyna Super MarioAgataSzambelanSuchy Las22020-12-30 14:12:01
8.TenebrisPiotrDygasZielona Góra12020-12-31 22:42:24
9.Brudne kaloszeJoannaKubicka - JakuczunZielona Góra22021-01-07 14:05:38
10.Pędzące żółwieMarcinRogowskiSkorzewo22021-01-08 20:39:32
11.Myszy poszły w lasEdytaLeikŚrem22021-01-12 10:13:13
12.SąsiadeczkiDanutaZagrockaPoznan22021-01-20 22:04:42
13.Toy StoryAndrzejPrzepióraPoznań22021-03-17 08:43:32
14.FAŁOSIEWiolettaFałowskaGajków22021-03-17 10:07:28
15.Wielkopolskie TygrysyIzabelaJagodaWrześnia62021-03-18 11:32:15
16.Drużyna Biegowa Lecha PoznańMichałRożekPoznań42021-03-25 13:27:40
17.Vege Runners Kids 😉MichałParuckiPoznań62021-03-26 12:33:05