4MOVE, FITELLA I ŻELKI FRUGO W PAKIECIE OD FOOD CARE!

  • 25 marca 2021

Obiecywaliśmy, że pakiet będzie bogaty i robimy co w naszej mocy, by znalazło się w nim dużo pyszności. I tak oto marka Food Care specjalnie dla Was dorzuca do pakietów poniższe produkty – czyż to nie… smacznie? 🙂 W pakiecie zatem znajdzie się coś na orzeźwienie i ugaszenie pragnienia, coś słodkiego idealnego w kieszeń na bieganie po lesie oraz coś na pożywne śniadanie następnego dnia – MNIAM!

 

  • 4MOVE to zbilansowane napoje izotoniczne i witaminowe, które szybko gaszą pragnienie, skutecznie nawadniają organizm, uzupełniają utracone podczas wysiłku witaminy i minerały. Przeznaczone są dla osób lubiących aktywny styl życia, uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie.
  • Mocno owocowe FRUGO to wyjątkowe połączenie niepowtarzalnego smaku z czystą radością oraz nieograniczoną wolnością i swobodą. Przygotowywane z soków, przecierów i koncentratów owocowych, bez słodzików, sztucznych dodatków i konserwantów FRUGO to owocowa fala wspomnień dla tych, który pamiętają napój sprzed lat oraz kolorowe pole eksperymentów dla pokolenia, które sięgnie po niego po raz pierwszy.
  • Fitella to linia nowoczesnych produktów skierowanych do osób ceniących sobie zdrowy styl życia i odżywiania. Produkty Fitella są nie tylko zdrowe i smaczne, ale także dostępne w wygodnych i poręcznych opakowaniach. Na rynku dostępne są: płatki śniadaniowe z pełnego ziarna pszenicy z błonnikiem i bez dodatku cukru (Fitella Zero), unikalne warianty smakowe płatków z pełnego ziarna z extra dużymi kawałkami owoców (Fitella Special), bogate w błonnik płatki owsiane z mlekiem i owocami oraz chrupiące, pełne kawałków owoców i niepowtarzalnych kompozycji smakowych Fitella Musli oferowane w porcyjkach na raz.