ORGANIZACJA IMPREZY ODWOŁANA… ALE AKTYWNOŚCI WAM NIE ZAKAŻEMY!

  • 22 marca 2021

Kochani! Będzie trochę przydługo, ale to bardzo ważne informacje i warto doczytać do końca.

Sytuacji w naszym kraju nie musimy Wam tłumaczyć, naszej i Waszej niepewności i złości też zapewne nie musimy sobie wyjaśniać. Od 4 miesięcy boksujemy się z możliwością organizacji dla Was Śnieżnych Konwalii, żebyście mogli wreszcie ruszyć w las, rozluźnić się, oderwać od irytacji dnia codziennego i wreszcie poczuć emocje, jednak na dzień dzisiejszy i najbliższe nie jesteśmy w stanie prawnie zorganizować dla Was zawodów i uznajemy je za ODWOŁANE 🙁 Jest jednak jedno ALE. Są takie rzeczy jeszcze na świecie, które możemy dla Was zrobić i oto one:

  • las jest dostępny dla wszystkich, można w nim trenować indywidualnie, dlatego postanowiliśmy rozstawić punkty w lesie, byście mogli je odnaleźć w dogodnym dla Was czasie i tempie. Będą dostępne w sobotę 27 marca w godzinach 7:00 – 19:00 jako klasyczne lampiony z perforatorami
  • wydamy Wam Wasze pakiety, bo za nie zapłaciliście i są wypasione 🙂 W pakiecie znajdziecie mapę w folii do indywidualnego spędzenia czasu, pamiątkowy numer startowy z biegu, który został odwołany, kartę do odbijania na punktach treningowych, magnesik, piwo bezalkoholowe od Browaru Fortuna, zestaw od FoodCare tj. wodę witaminową 4Move, płatki Fitella, wodę Ostromecko i żelki Frugo, voucher 50zł do wykorzystania w Restauracji Marchewkowe Pole w Poznaniu, bawełniany komin). Pakiety będzie można odbierać w sobotę w godzinach 7:00 – 19:00 w świetlicy ogrodowej ROD Wiśniewo (dokładną mapę wyślemy mailem niebawem). PAMIĘTAJCIE O MASECZKACH I DYSTANSIE!!!
  • wydamy Wam obiad w Świetlicy ogrodowej ROD Wiśniewo w Wagowie i coś słodkiego na wynos, bo to też część pakietu
  • prześlemy Wam informacje dotyczące aplikacji, która zmierzy Wam czas podczas indywidualnego biegu – dzięki temu będziemy mogli Wam też dać coś miłego za najlepsze czasy

NIESTETY NIE MOŻEMY WAM ZAGWARANTOWAĆ:

– zabezpieczenia medycznego
– ubezpieczenia
– strefy biura zawodów z ciepłymi napojami
MOŻLIWOŚCI ZWROTÓW
Sytuacja jest trudna zarówno dla organizatorów jak i zawodników, jednak staramy się znaleźć jakiś złoty środek:
1. Możecie odebrać Wasz pakiet, za który ponieśliście opłatę i iść w las lub po prostu wrócić do domu – wtedy wilk będzie syty i owca cała.
2. Możecie zrezygnować z odbioru pakietu i zamówić u nas VOUCHER o wartości 100% na biegi organizowane przez nas w roku 2021, a jeśli sytuacja na ich organizację nie pozwoli to również 2022).  Jeśli decydujecie się na voucher napiszcie do nas maila na adres kontakt@rajdkonwalii.pl. Macie na to czas do końca środy 24 marca.
3. Możecie otrzymać zwrot wpłaconych środków w wysokości 100% – bierzemy to na klatę, takie czasy. Macie czas na tą decyzję do końca środy 24 marca. Napiszcie wtedy do nas maila na adres kontakt@rajdkonwalii.pl.
Jeśli wybierzecie opcję 2 lub 3 to możecie zdecydować czy zamówione i opłacone koszulki i kubki mają pozostać z nami, a Wam zwrócić opłatę, czy potrącić Wam 9 zł i wysłać pocztą na wskazany adres.
Dodatkowo – osoby, które zrezygnowały w ostatnich dniach ze startu otrzymają 100% zwrotu opłaty startowej, a nie 80%. Na bieżąco będziemy regulować wszystkie formalności.
Dziękujemy Wam za moc krzepiących słów, wsparcie, trzymanie kciuków i mobilizację – jesteście nieocenieni! Wszystkie informacje wyślemy Wam również mailowo
Dziękujemy również za wsparcie i cierpliwość naszym Sponsorom i Partnerom:
ROD Wiśniewo
Browar Fortuna
Audictus
Polar
Natural Born Runners
Food Care
TODO
Peritus
Marchewkowe Pole
Śledź GPS
 6