ZMIANA TERMINU ŚNIEŻNYCH KONWALII 2021!

  • 20 stycznia 2021

No i stało się 🙁 Pytaliśmy, walczyliśmy, próbowaliśmy ugryźć temat inaczej, ale finalnie jednak postanowiliśmy zmienić termin Śnieżnych Konwalii 2021.

Brak imprezy

Pierwszą najważniejszą informacją jest to, że w dniu 30.01.2021r. Śnieżne Konwalie NIE ODBĘDĄ SIĘ. Macie zatem wolny weekend i wykorzystajcie go dobrze! 😉

Naprawdę próbowaliśmy znaleźć lukę prawną, spróbować zorganizować zawody/trening/zabawę, ale brak odgórnych zgód wiąże nam ręce, a nie chcemy ryzykować, dlatego z bólem serca podejmujemy tą decyzję. Wolimy spotkać się z Wami swobodnie, bez stresu związanego z ewentualnym mandatem czy problemami, usiąść, pogadać, może nawet uda się już zobaczyć Wasze twarze!

Zmiana terminu

Drugą informacją jest to, że NOWY TERMIN podamy na przełomie stycznia i lutego, kiedy to ogłoszone zostaną kolejne obostrzenia. Mamy swój typ nowego terminu, jednak ta chwila cierpliwości może dać nam większą pewność organizacyjną.

Zwrot opłaty startowej

Tak jak obiecaliśmy – jeśli ktoś z Was zażyczy sobie zwrot opłaty startowej, bo nie będzie chciał startować w nowym terminie, zwracamy 100%. Dokładne informacje dotyczące zwrotu podamy w momencie ogłoszenia nowego terminu, abyście wiedzieli, czy musicie zrezygnować, czy może jednak zmieniony termin również Wam pasuje.

Dodatkowo informujemy, że planowany na dzień 21.01.2021r. termin zmiany wysokości opłaty startowej ulega przedłużeniu, zatem wysokość opłaty pozostaje do odwołania na aktualnym poziomie. O kolejnej zmianie będziemy informować po podjęciu decyzji o nowym terminie biegu.

 

Gdyby cokolwiek nie było dla Was jasne śmiało kontaktujcie się z nami – tutaj znajdziecie do tego narzędzia 🙂 http://zima.rajdkonwalii.pl/kontakt/

Tymczasem trzymajcie się ciepło, zdrowo i wyczekujcie nowych informacji już za niecałe dwa tygodnie!

Wasze Konwalie 🙂